Facebook

Aktuality

Ahoj všichni,

níže aktuální rozdělení tanečníků na novou sezónu 🙂 a od zítra šupky dupky do tenisek!!!!!

Rozdělení tanečníků na taneční sezonu 2018/2019

DMC REVOLUTION

POHYBOVÁ PRŮPRAVIČKA  PP ( MŠ)

úterý DK a pátek 3.ZŠ 15 – 16  hod:

 Terezka Stará, Rozárka Košnářová, Klaudi Zahrádková, Fanda Brdlík, Jarmilka Lorencová, Viktorka Grusserová, Ella Závorková, Claudinka Brůnová, Elinka Šindelová, Valinka Masáková, Anička Bruncvíková, Martínek Malý a „NOVÁČCI“

 

POHYBOVÁ PRŮPRAVIČKA – výběr dětiček PP

středa 16:15-17:15 Lidická a pátek 15–16 hod 3.ZŠ

Viktorka Daňová, Agátka Bursová, Adélka Tomášková, Valinka Burmazová, Lea Todtová, Jovanni, Simonka

HIPHOPÍCI  

úterý 16-17hod a čtvrtek 15 – 16hod, DK:

Anička Fiedlerová, Vendulka Mikanová, Janička Randáková, Filípek Malý, Adrianka Kiešnerová, Mia Molitorová, Týnka Krchňavá, Kačka Šedová, Elen Burnusová, Natálka Stanislavová, Nelly Lepičová, Klára Červená, Natálka Pavelková, Eliška Vokálková, Mája Mazáčová, Jůlinka Jadavanová, Anička Bartůžková, Ina Marie Koháková, Eliška Červená, Adam Kudlička, Terezka Procházková, Anna Ptáčková, Klára Círusová, Štěpán Balaštík, Majda Důdová, Emča Dušková, Ema Doležalová, Sára Marešová, Barča Chalupová a „NOVÁČCI“ 

 

HIPHOPÍCI POKROČILÍ

 pondělí 15-16hod Lidická a čtvrtek 15 – 16hod, DK:

Dorotka Podzimková, Bára Podzimková, Janička Staňková, Beatka Tvrzníková, TerezkaGrusserová, Emilka Vondráčková, Moni Krupičková, Bára Fibichová, Anička Johnová, Natálka Jandová, Tóňa Simajchlová, Laura Veleková, Nelča Dvořáková, Štěpán Simon, Laura Kopecká

 

MOVEMENT 

 úterý 17-18hod a čtvrtek 16 – 17hod, DK:

Eliška Vachtlová, Anička Skokanová, Natálie Ulbrichová, Samuel Arnold, Kristýna Krejzová, Verča Brdlíková, Adélka Bursová, Hanka Krejčová, Verča Mlchová, Nicol Štekrtová, Rozálie Musilová, Viktorka Svobodová, Kačka Valešová, Angelina Kern , Albína Ardelánová, Anna Pluhařová, Stázka Ardelánová, Tess Melenová, Edita Hůlová, Kačka Kohnová, Jůlie Vondráková, Aneta Zedková, Štěpánka Bakyšová, Anna Wogurková, Bára Šindelová, Eliška Junková, Anička Mullerová, Rozalie Novotná, Maruška Vacková, Aleš Beran, Hanka Šiknerová, Aneta Šedivá a „NOVÁČCI “ 

 

NEW GENERATION of DMC

Pondělí 16-17hod Lidická a středa 15-16hod DK

Komplet parta 🙂 🙂 🙂

 

COOL KIDS

Pondělí 17-18:30,středa 17:15-18:30,pátek 16-17hod

Komplet parta J J J + Dorotka Ďurčová, Valča Lehetová, Naty Petrlíková, Barča Kálesová, Adéla Chaloupková, Šárka Škaloudová, Elen Hejnová

JDMC

 Pondělí 18:30 – 20:00,středa 18:30 – 19:45,pátek 17 – 18:15hod

Komplet  + Viki Svobodová, Anetka Bursová

 

POKUD JSEM NA NĚKOHO ZAPOMNĚLA, MOC SE OMLOUVÁM, ALE V TOM MNOŽSTVÍ MI MOHL NĚKDO VYPADNOUT.. NESMUTNĚTE, KONTAKTUJTE MNE A VŠE NAPRAVÍME

🙂 🙂 🙂